Bijeenkomst Jumbo Supermarkten

Locatie:  Jumbo Supermarkten, Veghel
Datum:  04 oktober
Bijeenkomst Jumbo Supermarkten

Gastheer Rob Barendtszen (Risk- &  Security Specialist), Rien van der Linden (Vinci Facilities) en Harm van Dijk van VBN regio Rotterdam - Nederland Zuid nodigen alle VBN leden uit voor een bijeenkomst bij Jumbo Supermarkten te Veghel. 

Jumbo bestaat al meer dan 90 jaar. Het familiebedrijf uit Veghel is ontstaan uit een groothandel in koloniale waren, in 1921 opgericht door Johan van Eerdt. Johan was de achteroom van Karel van Eerd, grondlegger van het huidige Jumbo Supermarkten. Sinds de introductie van de unieke formule is het bedrijf steeds harder en groter gegroeid. Door de overname van Super de Boer in 2009 en de overname van C1000 in 2012, is Jumbo het tweede supermarktbedrijf van Nederland. Er werken (inclusief hoofdkantoor en distributiecentra) anno 2016 ongeveer 60.000 mensen.

Vorig jaar zijn bij diverse filialen van Jumbo Supermarkten bommeldingen binnengekomen en zijn bij twee Jumbovestigingen in Groningen explosieven geplaatst. Hans Mathot (Risk & Security specialist bij Jumbo) geeft een presentatie over de gevolgen en opvolging van deze bomdreiging en geeft een terugblik op de afpersingzaak van Jumbo.

Paul van den Broek (Sitemanager Jumbo DC Veghel) zal een presentatie geven over het logistieke proces en de voedselveiligheid binnen de keten. Naast de presentatie zal een rondleiding plaatsvinden bij het distributiecentrum aan Amert in Veghel.

Agenda:

14.00 uur   Ontvangst

14.30 uur   Welkomstwoord regiobestuur

14:45 uur   Introductie Jumbo Supermarkten

15.00 uur   Gevolgen en opvolging van een bomdreiging, een terugblik op de  afpersingszaak van Jumbo

15.45 uur   Het logistieke proces en voedselveiligheid binnen de keten

16.30 uur   Vertrek naar logistiek centrum

17.00 uur   Rondleiding – Logistiek centrum Jumbo Supermarkten

18.00 uur   Vertrek naar restaurant

18.30 uur   Diner

21.00 uur   Afsluiting bijeenkomst

 

Locatie: Rijksweg 15, Veghel

Aanmelden
Aangezien het maximaal aantal deelnemers inmiddels al ruimschoots is overschreden, is het helaas niet meer mogelijk om je in te schrijven voor deze bijeenkomst. 

Vragen?
Neem contact op met Harm van Dijk, regiovoorzitter Rotterdam - Nederland Zuid